Uprzejmie informujemy, że w związku z obchodami święta Bożego Ciała nasza firma będzie nieczynna w dniach 4 czerwca 2026 r. (czwartek) oraz 5 i 6 czerwca 2026 r. (piątek, sobota). Zapraszamy na zakupy stacjonarne 8 czerwca (poniedziałek). Jednocześnie zapraszamy na zakupy internetowe www.calineczka.pl
Zimowa czapka dla chłopca w kolorze brązowym. O regularnym, delikatnym splocie. Na górze znajdują się dwa uszka. Zakończona wywinięciem ze splotu ściągaczowego, na którym widnieje skórzana naszywka w kształcie misia. Dwuwarstwowa – w środku posiada bawełnianą podszewkę.
Czapeczka skrojona jest tak, żeby dodatkowo chronić całe uszy przed chłodem. Wiązana pod brodą.
Czapka, to obowiązkowy dodatek do jesiennej i zimowej garderoby. Doskonale ochroni przed mrozem i niskimi temperaturami. Idealna do codziennego noszenia.
Wierzch: 100% Akryl, Podszewka: 100% Bawełna
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.